Your shopping cart is empty.

inegol.com.tr Facebookinegol.com.tr Twitterinegol.com.tr - Google +inegol.com.tr - Instagram

inegol.com.tr destek hattı
Türkiye'nin modası inegöl mobilyası
inegolfurniture.com

Kargo ve teslimat

    Firmamızın son kalite kontrollerini yaptığı ürünler depomuzda sevk haline gelerek paketleme ve etiketleme işlemleri yapılır.Gümrükleme işlemleri bittikten sonra konteynere çok hassas ve zarar göremeyecek şekilde yüklenir. Kapınıza kadar gelen ürünler en hassas ve zarar görmeyecek şekilde taşınır.

Kargo yetkilileri size, kapınızın önüne indirdikleri ürünlerin hasarsız ve doğru olduğuna dair teslim tutanağı vereceklerdir. Teslim tutanağını lütfen siparişiniz doğru ve hasarsız olduğunu  kontrol ettikten sonra imzalayınız. Hasarlı yada yanlış gelmiş olan ürünlerde hemen iletişim bilgilerimizden bize haber veriniz. Kargo yetkilisi ile iade tutanağını doldurarak, ürünün hasarlı bölgelerinin resimlerini çekerek bize mail ya da Whatsapp ile gönderiniz. Yanlış ve hasarlı ürünün iadesi için iletişime geçiniz.

2 yıl boyunca garantili olan ürünlerimiz teknik servimiz ile en ufak problemde yanınızda olacaktır. www.inegolfurniture.com Sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz.

 

                                                                                    Shipping & Delivery

 
    The products that our company has made the latest quality checks become transported in depot and packing and labeling operations are done. After the customs clearance process is done, the container is very sensitive and can not be damaged.

  Products arriving up to the door are transported in the most sensitive and non-damaging manner. The shipping authorities will give you a delivery notice that the goods they have put in front of your door are undamaged and correct. Please sign the delivery receipt after you have checked that your order is correct and undamaged. Please contact us immediately for damaged items in the wrong place. Fill in the return receipt with the cargo officer and take pictures of the damaged areas of the product and send it to us by e-mail or Whatsapp. Please contact for the wrong and damaged product. Our products which are guaranteed for 2 years will be at your side with our technical service. www.inegolfurniture.com We work for your happiness.