Your shopping cart is empty.

inegol.com.tr Facebookinegol.com.tr Twitterinegol.com.tr - Google +inegol.com.tr - Instagram

inegol.com.tr destek hattı
Türkiye'nin modası inegöl mobilyası
inegolfurniture.com

Neden bu siteden alışveriş yapılmalı

 

www.inegolfurniture.com ;

      Sadece İnegöl’de üretilen ürünlerin pazarlandığı www.inegolfurniture.com hizmete girmiştir.Yurt dışı mobilya satıcıları ve evine komple yenilemek isteyen ve birden fazla ürün almak isteyen müşteriler düşünülerek hazırlanan bu site sizler için çok büyük kolaylık olacaktır.Yurt dışındaki mobilya satıcıları İnegöl’de bir çok farklı firmadan ürün almaktadır.Fakat İnegöl de üretim yapan 3500 firmanın ne ürettiği ve nasıl ürettiği hakkında bilgisi sahibi olmasının imkanı yoktur.İnegöl de üretilen en yeni model mobilyaları görmeniz mümkündür.Beğendiğiniz ayrı ayrı firmaların ürünlerini tek konteynerde  toplamak ise çok zahmetli ve risklidir.Şirketimiz İnegöl’de üretim yapan binlerce firma ile anlaşmalı olarak İnegöl’de üretilen en kaliteli ürünleri size en kolay ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir.Mobilya üreticisi ile yurt dışı mobilya satıcılarına köprü olan bu aracılık sistemi risklerinizi en aza indirmektedir.Sizlere profesyonel çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyacağız.Ayrıca mağazanızda olmayan ürünleri bizim sitemizden gönül rahatlığı ile gösterebilir ve müşterinize satabilirsiniz.

     www.inegolfurniture.com ; 

  www.inegolfurniture.com, which is marketed only at inegöl, has been put into service. This site prepared by considering the foreign furniture sellers will be very convenient for you. Furniture sellers in abroad are buying products from many different companies in İnegöl. It is impossible to have knowledge about what the company produces and how toproduce it. It is possible to see the newest model furniture produced in İnegöl. It is very troublesome and risky to collect the products of the individual companies in one container. Our company has signed agreements with thousands of companies producing in Inegol, Ouraim is to provide you with the best quality products produced in the easiest and most trouble freeway. This intermediary system which is a bridge to the furniture manufacturer and the foreign furniture sellers minimizes your risks. We will be pleased to be your Professional solution partner. You can show our products without hesitationYou can sell it to your customer.

 

Biz kimiz;

www.inegolfurniture.com.tr  / www.inegol.com.tr Erhan Akgün tarafından kurulmuş koltuk,mobilya ve aksesuar satış,aracılık sistemi yapan bir web sitesidir.15 yıllık ticari geçmiş ve girişimcilik ruhu ile İnegöl mobilyasına ve sadece İnegöl mobilya üreticisine faydalı olmak için kurulmuş ticari bir şirkettir.Organizasyon,tanıtım,mobil sahne,mobil tanıtım konularında farklı şirketlerimiz bulunmaktadır.Bu iş sektörlerinde edindiğimiz bilgi birikimlerimize,online satış ve pazarlama konusunda kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz.Katıldığımız kurslar,

söyleşiler,konferanslar ile gelecek yüzyılın alışveriş yöntemi olan online mağazacılık ve aracılık sektörü konusunda çok iyi yerlere gelmek için çalışıyoruz.Online pazarlama sistemi ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda müşterilerimize en kaliteli hizmet için çabalıyoruz.


Who are we;

www.inegolfurniture.com.tr / www.inegol.com.tr Erhan Akgün is a web site forsales, brokerageandsales of seats, furniture and accessories. With 15 years of tradition and entrepreneur ship spirit, İnegöl furniture and only İnegöl furniture manufacturer We have different companies in the fields of organization, promotion, mobile stage, mobile promotion. We develop ourselves day by day with our accumulated know-how, online sales and marketing in the business sectors. With the courses, interviews and conferences we have attended, We are trying to come to very good places about merchandising and broker age sector. With online marketing system, we are striving for the best quality service to our customers in domestic and foreign markets.description section of the form. You come to us when the order form is carried out by our confirmation of your order and deliver your order to begin the process started total orders to your production process is taken as 50% of the cash payments. install your installation taken as a cash payment while the other remaining portion is complete.

 

Neden online aracılık sistemi;

    Milenyum çağından sonra internet çağının hakim olduğu dünyada insanların en büyük sıkıntısı zamandır.Zamanı olmayan yada iyi kullanmayan insanlardan teker teker şehirdeki bütün mobilya mağazalarını dolaşmasını beklemek saçmalık olur.Şehirde yada fuarlar da internette ki kadar ürünü görmesi,bulması imkansızdır.İnsanlar artık bütün alışverişlerini internet üzerinden yapmaktadır.İnternetin en büyük faydası zamanı ve parayı iyi değerlendirmektir.Bu nedenle ileriki yıllarda ister istemez internet mağazacılığı ve aracılık hizmetleri geleceğin en büyük iş sektörüdür.Bu sistem ile şehir şehir mobilya üreticisi aramak zorunda kalmazsınız.Bu sistem ile fuar fuar,stand stand dolaşıp zaman ve para kaybetmezsiniz.Bu sistem ile zaman kaybı yaşamazsın.Kazandığınız zamanı ve parayı sevdiklerinizle daha güzel şekilde geçirebilirsiniz ve bu sistem ile aldığınız ürünler için sadece malın gerçek ücretini ödersiniz.


Why online mediation system;    

     It is absurd to wait for all the furniture stores in the city to walkaround the city one by one while the people who do not use it are not good at the time when the internet age is dominated by the Internet age after the Millennium era. People are now able to see and find products as much as they can on the internet. The biggest benefit of the internet is to evaluate the time and Money well. For the reasons that you will not want in the coming years, internet retailing and broker age services are the biggest business sector you will come up with. You will not have to search for city furniture manufacturer with this system. You will not waste your time with this system. You can spend your time and Money with your love dones more beautifully and pay only the realprice of the goods you buy with this system.

 

Sipariş ve ödeme şekli,

    www.inegolfurniture.com  web sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünleri en az 1 adet 20 yada 40 mt3 lük konteyner dolacak şekilde sepetinize ekliyorsunuz.Eklediğiniz ürünler için fiyat teklifi istiyorsunuz.Bizde beğendiğiniz ürünleri en uygun şekilde ücretlendirip size fiyatını bildiriyoruz.Fiyat ve sevk tarihinde anlaşılan ürünler için proforma fatura hazırlayıp size mail atıyoruz.Anlaşılan ücretin %30 ödemesini gönderiyorsunuz ve siparişiniz üretim aşamasına geliyor.Nakliye ve gümrük işlemleri hazırlanıyor.Sevk tarihinde ürünler konteynere yüklenirken kalan ödemeyi yapıyorsunuz.Üretici tarafından 2 yıl garantili olarak üretilen mobilyaları sigortalı bir şekilde size yolluyorsunuz.Para ve zamandan kar ediyorsunuz.

 

Order and payment form,  

    www.inegolfurniture.com You add products you like on our web site to at least 1 container of 20 units of 40 mt3 per container. You want to bid for the products you are selling. We will charge the products you like the most and we will inform you the price. Proforma We send you the payment of 30% of the fee and send your order to the production stage. We are preparing the shipping and customs procedures. You are paying while the goods are being loaded in the container at the expiry date. You will send the insured furniture produced by the manufacturer with 2 years guarantee with insured. You're making a profit.