Your shopping cart is empty.

inegol.com.tr Facebookinegol.com.tr Twitterinegol.com.tr - Google +inegol.com.tr - Instagram

inegol.com.tr destek hattı
Türkiye'nin modası inegöl mobilyası
inegolfurniture.com

Hakkımızda

   Tüm Dünyada Toptan yada Bireysel (Perakende) Mobilya Almak İsteyenler İçindir.

      İnegöl Furniture Online Satış Mağazası www.inegol.com.tr  ve  www.inegolfurniture.com sitesi Türkiye'nin mobilya merkezi olarak kabul edilen İnegöl'de 1970'li yıllara dayanan ve İnegöl'ün ilk mobilyacılarından olan dedemiz Cafer Göktaş'tan alınan deneyim, birikim ile ikinci ve üçüncü jenerasyonun bu deneyime katmış olduğu bilgi, teknolojik imkan ve Türkiye çapındaki ulusal mobilya markalarındaki yöneticilik tecrübesi ile kurulmuştur.

2014 yılı itibariyle internet teknolojisinden faydalanarak e-ticaret sektörüne adım atan www.inegolfurniture.com, dinamik kadrosu ile kurulduğu ilk günlerde olduğu gibi bu günde kalite ve güven ilkesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Satış sistemimiz ve Avantajlarımız;
   İnegöl 'de mobilya, koltuk takımı,yatak ve aksesuar üretimi yapan firmalar ile yurt dışında  toptan ve perakende mobilya satışı yapan siz değerli dostlarımız arasında köprü olacak bir aracılık ve satış sistemidir.İnegöl'de üretilen tüm ürünleri internet sitemizden ineceleyebilir,ayrıntıları göreblir,müşterilerinize bizim sitemizden gösterebilir,özel ölçü mobilya ürettirebilirsiniz.Farklı üreticillerin ürünlerini tek depoda toplama ve sevk etme imkanını bulabilirsiniz.Bu sistem ile ürünleriniz size tek firmadan çıkış yapılır,yurt içi vergileri daha düşük olur,ürünler tek  depodan yükleneceği için yükleme maliyetleri en aza inmiş olur.Güvenli ve sorunsuz bir ticaret yapmış olursunuz. Dilerseniz  online satış sitenizi, bu sisteme entegre ederek çok daha kolay ve sorunsuz bir online satış sistemide yaratabilirsiniz.

    www.inegolfurniture.com ile fazla harcama yapılan  giderleri ortadan kaldırarak mobilyalarınıza üreticiden tüketiciye direkt ulaşmış olursunuz Bu sistemle yapılan alışverişler tüketiciye %20'ye yakın karlılık sağlar. Ayrıca İnegöl merkezli olmanın avantajı ile üretici firmalardan satış sonrası hizmette garanti vermektedir. Tüm dünyaya mobilya gönderen İnegöl Mobilyası Online Satış Mağazası ayrıcalıklarından sizde yararlanın %20 ye yakın avantaj yakalayın. İnegöl Mobilyası Online Satış Mağazası-Erhan Akgün Şirketler Grubu'na bağlı bir online alışveriş ve aracılık hizmetleri firmasıdır.